همواره یکی از مهم ترین دغدغه ها و اهداف انجمن خیراندیشان پارسا، فراهم کردن شرایط تحصیلی مناسب برای محصلین و دانشجویان نیازمند جامعه است.

لذا به منظور تحقق بخشیدن به این آرمان ارزشمند و متعالی، جشن آغاز سال تحصیلی 98-97 با شعار #تحصیل_ حق _ماست، برای این آینده سازان کم بضاعت برگزار گردید.

در همین راستا یکی از دانش آموزان تحت حمایت این انجمن به نام علیرضا حسین پور که متاسفانه به دلیل شرایط دشوار زندگی ترک تحصیل کرده بود، با مشاوره و پیگیری واحد مددکاری و همچنین حمایت‌های مالی صورت گرفته، مجددا در مقطع دبیرستان ثبت نام نموده و از ابتدای مهر ماه قدم در مسیر اعتلا و علم آموزی خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است علیرضا پدرش را در یک سانحه رانندگی از دست داده و به ناچار با مادر و خواهرش در منزل ورثه‌ای پدربزرگ و در یک اتاق 9 متری زندگی می‌کنند. مادر او برای امرار معاش به کار خدمات در منازل می‌پردازد اما درآمد اندک او کفاف هزینه‌های سنگین زندگی را نمی‌دهد. به همین دلیل علیرضا برای حمایت از خانواده تصمیم به ترک تحصیل و کار کردن گرفته بود. او از امسال در رشته برق ساختمان مشغول به تحصیل خواهد شد.

امید است که با حمایت‌های خیراندیشان و حامیان گرانقدر انجمن، بتوانیم همواره در مسیر پشتیبانی از فرزندان نیازمند کشور عزیزمان با عزمی راسخ و اراده‌ای استوار گام برداریم.